KonjicSportVijesti

Het-trik Ramića protiv Radnika, mladi Zečić se upisao u strijelce

U prvoj pripremnoj utakmici fudbaleri Igmana bili su ubjedljivi protiv Radnika iz Hadžića.

Na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Konjicu ekipa Igmana je rezultatom 4:0 savladala goste iz Hadžića, nakon prvog poluvremena bilo je 0:0.

Mirsad Ramić postigao je het-trik i već na početku priprema pokazao da se vraća u sjajnu golgetersku formu u kakvoj je bio prošle sezone, strijelac jednog gol, i to vodećeg, bio je mladi Adin Zečić i tako se na pravi način nametnuo stručnom štabu.

Edis Mulalić i njegovi saradnici utakmicu su počeli u postavi: Ćeman, K.Hebibović, Čubrilo, Bajrić Dupovac, Pirić, Janketić, Đorić, A.Hebibović, Denković, Ahmetović, dok su u drugom poluvremenu i ostali igrači koji nisu bili u startnoj postavi, dobili šansu da zaigraju u drugom poluvremenu.

Ekipa Igmana u četvrtak putuje na pripreme na Bunu, gdje će boraviti od 25. do 29. januara 2024. godine.