KonjicSport

Musemić: Nije nam omogućeno da igramo, prvi faul nam je dosuđen u 27. minuti

Fudbaleri Igmana poraženi su danas u Banjaluci od Borca, a glavni junak domaćih je bio sudija Dražen Marić.

Marić je u prvom poluvremenu dosudio sramotan penal za Borac, a iz njega je došao i jedini gol na utakmici (1:0) koju je komentarisao Husref Musemić.

Dosta konfuzno smo ušli u utakmicu, a u nekim situacijama nam nije ni omogućeno da igramo. Prvi faul smo dobili u 27. minuti, što dovoljno govori. U drugom poluvremenu smo zaslužili gol, ali nismo uspjeli zabiti. Već nekoliko kola rezultat ne prati našu dobru igru, ali nekada će nam se vratiti”, rekao je trener Igmana i dodao:

“Imamo malo vremena. Već u četvrtak igramo. Neki igrači nisu bili tu iz opravdanih razloga, a neki su kažnjeni. Nadam se da će se neki oporaviti i da ćemo jači ući u naredni meč.”