KonjicSportVijesti

Juniori Igmana osigurali titulu jesenjeg prvaka

Juniori Fudbalskog kluba Igman, pobjedom protiv ekipe Čapljine, dva kola prije kraja obezbjedili su titulu jesenjeg prvaka Omladinske lige BiH, grupa jug.

Juniori Igmana su slavili protiv Čapljine rezulatom 3:0, a golove su postigli Samed Duran u 18. minuti, Semir Brkić 50. minut i Kerim Tiro 83. minuti.

Emir Čilić Cana, trener juniora Igmana, nakon utakmice i još jedne pobjede njegove ekipe, rekao je za naš portal:

-“Ostvarili smo još jednu pobjedu i tako osigurali jesenju titulu. Zadovoljan sam rezultatom, ali ne i igrom mog tima. Bili smo previše nervozni i slabo odigrali, ali smo ipak osvojili nova tri boda”.

Igman nakon dvanaest odigranih mečeva ima 11 pobjeda, jedan remi i bez poraza je, sa gol razlikom od 62 data i 2 primljena gola i 34 osvojena boda, ubjedljivo je prvi i ima sedam bodova više od Posušja, devet više od trećeg Brotnja, koje ima utakmicu manje.

U narednom kolu, juniori Igmana 11. novembra, gostuju ekipi NK Neum, i to će biti posljednji meč za Igman u jesenjem dijelu sezone.