BiHSportVijesti

Pudar: Sretna sam što sam nastavila sa sjajnim utrkama

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar osvojila je bronzanu medalju na Svjetskom kupu u Berlinu u disciplini 200 metara delfin.

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar osvojila je danas bronzanu medalju na Svjetskom kupu u Berlinu u disciplini 200 metara delfin, prenosi Faktor.

Zlatnu medalju osvojila je Kineskinja Zhang Yufei koja je isplivala vrijeme 2:07.11, dok je srebro pripalo Dankinji Heleni Bach (2:08.74).

Lana je plivala 2:08.90, a nakon utrke, blistala je od sreće i nije mogla sakriti zadovoljstvo zbog nove medalje.

“Vrlo dobar start sezona nakon sjajnih nastupa na Svjetskom juniorskom prvenstvu (u Izraelu osvojila dva zlata i jedno srebro). Nisam imala previše odmora i sretna sam što sam nastavila sa sjajnim utrkama. Veoma sam sretna”, kazala je Lana Pudar nakn utrke.