HercegovinaSportVijesti

Velež odigrao još jednu fantastičnu utakmicu i ubjedljivo savladao ukrajinski Minaj

Nova pobjeda Veleža

Fudbalski klub Velež savladao je ukrajinski Minaj u danas odigranoj prijateljskoj utakmici u Antaliji rezultatom 3:1.

Rođeni su odigrali još jednu odličnu utakmicu u kojoj su se nametnuli kao dominantna ekipa i takvu igru materijalizovali rezultatom.

Do vodstva su došli golom Hasanovića u 37. minuti susreta, da bi na 2:0 povisio Vehabović već u četvrtoj minuti drugog poluvremena.

Velež se nije zaustavio na tome te je u 77. minuti susreta stigao i do trećeg gola koji je postigao Haskić, da bi minut kasnije Minaj postigao svoj jedini gol na meču i postavio konačan rezultat 3:1.