BiHHercegovinaSportVijesti

Poraz košarkaša Konjica na gostovanju u Bugojnu

Košarkaši Konjica su odigrali utakmicu 18. kola A2 Lige protiv ekipe KK Iskra Bugojno u gostima, i izgubili rezultatom 108:93. Sada KK Konjic ima omjer od 15 pobjeda i 3 poraza i zauzimaju 2. mjesto na tabeli.

Nakon što su u prvom dijelu sezone ostvarili pobjedu na domaćem terenu, Konjičani ovaj put nismo uspjeli slaviti u gostima. Do poluvremena utakmica je bila dosta bliska, a ekipa Edina Madžaka je imala prednost većinu vremena, a na poluvrijeme odlaze sa 1 poenom zaostatka.

U trećoj četvrtini desio se pad koncentracije kod ekipe Konjica , još i uz nezgodan termin radi posta, domaćin je uspio napraviti veću razliku koju su održali do kraja utakmice.

Košarkaši Konjica se okreću narednom kolu u kojem dočekuju ekipu KK Lokomotiva iz Mostara.