BiHKonjicSportVijesti

GOŠK slavio u Konjicu

U okviru 19. kola WWIN lige Premijer lige Bosne i Hercegovine, na Gradskom stadionu u Konjicu sastali su se Igman i GOŠK, na kraju pobjedu je odnijela ekipa GOŠK sa rezultatom 2:1.

Igman je preko Hebibovića zaprijetio na početku utakmice, ali fudbaler Igmana je dirao rukom, te je ova šansa propala.

U 10. minuti nova odlična prilika za domaću ekipu, ponovo se u prilici pronašao Hebibović koji nije postigao gol na praznu mrežu.

U 32. minuti odličan gol Šere, Ćeman nije imao šansu da obrani ovaj fantastičan udarac.

Na poluvreme se otišlo sa minimalnom prednošću ekipe iz Gabele.

U drugom poluvremenu viđena su nova dva pogotka, za ekipu iz Gabele strijelac je u 64. minuti ponovo bio Šero koji je povećao prednost na 2:0.

A napadač Igmana Ramić je u 72. minuti dao nadu ekipi iz Konjica da može do poravnanja rezultata ipak to se nije desilo te je ostalo 2:1.

Na Mokrom Docu sastali su se Posušje i Zvijezda 09, krajnji rezultat ove utakmice bio je 2:0 u korist Posušja.