HercegovinaKonjicSportVijesti

Deveti uzastopni trijumf juniora Igmana

Juniori Fudbalskog kluba Igman blistaju iz kola u kolo, ostvarili su deveti uzastopni trijumf u isto toliko odigranih utakmica.

U 11.kolu Omladinske lige BiH, grupa jug, juniori Igmana su na Gradskom stadionu u Konjicu slavili protiv ekipe Tomislava rezultatom 3:0. Golove za ekipu iz Konjica postigli su Mirza Šunj u 28.minuti, Semir Brkić u 77.minuti i Mirza Džumhur u 86. minuti.

Nakon još jedna ubjedljive pobjede, juniori Igmana su neprikosnoveni na vrhu tabele, sa 27 osvojenih bodova i uz gol razliku od 50 datih i dva primljena gola. Vodeći golgeteri lige su Mirza Džumhur i Mirza Šunj.

U narednom 12.kolu Omladinske lige BiH,jug, juniori Igmana 14.oktobra gostuju ekipi HŠK Posušje, drugoplasiranoj ekipi lige.