
Desetine hiljada navijača naše reprezentacije okupilo se Salish Steps/Pieru u Sijetlu, odakle su u korteu krenuli prema stadionu.
Kompletan Sijetl je u plavim, žutim i bijelim bojama i kako stvari stoje, naši fudbaleri će večeras imati najveću podršku, iako je nije manjkalo ni u Kaliforniji, ni u Torontu.
Podsjećamo, naša reprezentacija u 21 sat po srednjevropskom vremenu igra meč protiv Katara, a najvjerovatnije da će bilo kakva pobjeda biti dovoljna za plasman u narednu rundu.



