KonjicSportVijesti

Pobjeda košarkaša Konjica u Mostaru

Pobjeda Košarkaškog kluba Konjic u 8. kolu A2 Lige Jug u Mostaru.

Seniorska ekipa Košarkaškog kluba Konjic odigrala je utakmicu 8. kola A2 Lige, protiv ekipe KK Lokomotiva, te ostvarila pobjedu rezultatom 66:78.

Čitavim tokom utakmice Konjičani su imali prednost od oko 8 poena, a sa istom tom prednošću završava poluvrijeme.Tek su u zadnjoj četvrtini napravili veću razliku, gdje je ekipa Konjica imala najveću prednost od 21 poena.

Obzirom da su imali loš šuterski dan, dobrom odbranom u drugom poluvremenu ekipa Konjica je ostvarila još jednu pobjedu.

Svi igrači KK Konjic dobili su priliku za igru i dali svoj doprinos u još jednoj pobjedi ove sezone, za trenutni omjer 7:1. Rijad Kozić je postigao 26 poena, Emir Parcan 17, Mersad Graho 14, Rijad Mehanoli 10 poena.