KonjicSport

Igman vodio 2:0 protiv Sloge pa doživio poraz, nastavlja se velika borba za opstanak

Nogometaši Sloge u sjajnom meču 18. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine pobijedili su Igman nakon preokreta rezultatom 3:2.

Igman je odlično otvorio meč i već u osmoj minuti preko Jakupovića došao u vodstvo od 1:0, a dobru igru gostiju na početku utakmice dodatno je krunisao Hrelja golom u 37. minuti kada je pogodio za vodstvo od 2:0.

Ipak, Sloga se nije predala pa je preko Krstovskog iz penala smanjila na 2:1 u 40. minuti, a samo tri minute nakon toga Đorić pogađa za 2:2 i tako u potpunosti vraća svoj tim u igru.

U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, činilo se da će meč završiti bez pobjednika, a onda u 81. minuti Sloga dolazi do potpunog preokreta i preko Stevanovića postiže treći gol za vodstvo od 3:2 i na kraju će se ispostaviti pobjedu i osvajanje tri boda.

Ovom pobjedom, Sloga je skočila na devetu poziciju sa 20 osvojenih bodova, dok je Igman ostao u zoni ispadanja i na 11. poziciji sa 17 osvojenih bodova, jedan manje od Leotara koji ima i susret manje.