Sudar kod sarajevske Baščaršije: Obustavljen tramvajski saobraćaj, uviđaj u toku
U Sarajevu se danas, u Ulici Mula Mustafe Bašeskije, dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva putnička vozila.
Za N1 su iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo potvrdili da je do nezgode došlo na tramvajskim šinama, ali da tramvaj nije učestvovao u sudaru.
“U Ulici Mula Mustafe Bašeskije 28 u 11:20 sati prijavljena je saobraćajna nezgoda. Trenutno imamo potvrdu da je došlo do sudara dva vozila, a tramvajski saobraćaj je obustavljen jer se nezgoda dogodila na šinama. Uviđaj je u toku,” naveli su iz MUP-a KS.
Na terenu se nalazi policijska patrola, a saobraćaj je otežan u ovom dijelu grada, s obzirom na to da su se vozila zatekla na trasi javnog gradskog prevoza.
Nema informacija o povrijeđenima, a više detalja bit će poznato nakon završenog policijskog uviđaja.



