BiHSportVijesti

Zrinjski nakon preokreta savladao Igman

Ekipa Zrinjskog danas je na Gradskom stadionu u Konjicu došla do pobjede protiv Igmana rezultatom 4:1 u utakmici 33. kola Premijer lige BiH.

Igman je poveo u 17. minuti golom Mirsada Ramića i imao je vodstvo sve do 20. minute, a onda su Plemići izjednačili na 1:1 preko Aldina Hrvanovića.

Šest minuta kasnije, Plemići su preokrenuli rezultat u svoju korist, kada je protivničku mrežu za 1:2 pogodio Nardin Mulahusejnović, i sa tim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu, promjene rezultata nije bilo sve do 70. minute, kada je za rezultat od 1:3 pogodio Luka Lukanić, koji je desetak minuta ranije ušao u igru.

Igrala se 89. minuta kada se u listu strijelaca za Plemiće upisao i Abdurahimi, koji je svojim golom postavio konačan rezultat ovog susreta od 1:4 za mostarsku ekipu.

Igman – Zrinjski 1:4 (Ramić 17‘, – Hrvanović 20‘, Mulahusejnović 26‘, Lukanić 70‘, Abdurahimi ​89‘).