U grupi Sjever lider na tabeli Lukavac je gost četvreplasiranoj ekipi Banovići, drugoplasirani brčanski Lux trebao bi imati lagani domaći zadatak u duelu sa sastavom Odžak, dok se derbi začelja igra u Velikoj Brijesnici gdje predposljenji Lilium, 3 boda ugoščuje fenjeraša Kaskadu koja ima bod manje.

Subota, 10. Decembar,

Velika Brijesnica : FC lilium – MNK Drina, JU OŠ „Brijesnica“ u 17:00 sati, Prvi sudiija : Sanel Alihodžić (Zenica), Drugi sudija : Mirza Fetić (Zenica), delegat : Benjamin Alić (Tešanj).

Brčko Ditrikt : KMF Lux – MNK Odžak , Dvorana „Ekonomske škole „ u 18:30 sati, Armin Gibić (Gradačac) i Mario Grgić (Odžak), Elvis Huseinbašić (Banovići).

Nedjelja, 11. Decembar,

Banović : MNK Banovići – MNK Lukavac , JU „Sportsko kulturni centar“ u 18:00 sati, Ekrem Šišić (Busovača), i Muamer Imočanin (Donji Vakuf), Mišo Slišković (Novi Travnik) .

U grupi Centar drugoplasirana ekpa zeničkih Neimara će ugostiti posljednjeplasiranu Fojnicu, predposljednja Usora je domaćin Vitezu, a, Žepče Futsal Željezničaru.

Subota, 10. Decembar,

Usora : MNK Usora – KMF Vitez , OŠ „ Ivan fra Frano Jukić“ Sivša u 18:00 sati , Tarik Halilović (Gradačac) i Kenan Bekrić (Tešanj), Esad Iskrić (Gradačac).

Nedjelja, 11. Decembrar,

Žepče : MNK Žepče – FK Futsal Željezničar , Sportska dvorana Don Bosco u 16:30 sati, Devad Vrbić i Muris Mehinović oba Lukavac , Adis Džuzdanović (Živinice) .

Zenica : MNK Neimari – MNK Fojnica , Gradska Arena Zenica u 14:30 sati, Iliver Žilić (Vitez) i Emsel Krupalija (Sarajevo), Alija Gluhović (Sarajevo) .

Slobodna ekipa, MNK Futsal Team .

U grupi Zapad prvolasirani sastav Konjodora ugoščuje fenjeraša Bihać 1260, cazinska Buba Mara Futsal klub Bužim, dok će u Donjem Vakufu Radnik 2022 biti domaćin drugoplasiranoj ekipi Mujo Hrnjica .

Subota, 10. Decembar,

Cazin : MNK Buba Mara – Futsal klub Bužim, Dvorana Cazin u 19:00 sati, Muharem Dedić i Edin Zjakić oba Bihać, Adnan Dupanović (Bosanska Krupa).

Nedjelja, 11. Decembar,

Bužim : FK Konjodor – MNK Bihać 1260 , Sportska dvorana Bužim u 18:00 sati, Armin Imamović i Samir Mehmedović oba Sanski Most, Salih Hodžić (Cazin).

Donji Vakuf : MNK Radnik 2022 – MNK Mujo Hrnjica , Sportska dvorana Donji Vakuf u 18:00 sati, Selmin Osmančević (Zenica) i Semin Mamela (Breza), Kemal Topalović (Kaćuni).

Slobodna ekipa, MNK NK Jajce .

U grupi Jug vodeća ekipa maksimalni livanjski Čulin Mlin je domaćin trećeplasiranom mostarskoj ekipi Zrinjski, Čapljina će dočekati Iskru Vrbas, a mostarski Rudnik livanjski MNK Seljak .

Subota, 10. decembar,

Čapljina : MNK Čapljina – MNK Iskra Vrbas, GŠD Čapljina u 18:00 sati, Tomislav Kraljević (Ljubuški) i Josip Ćuže (Široki Brijeg), Ivica Mikulić (Široki Brijeg) .

Nedjelja, 11. Decembar,

Livno : MNK Čulin Mlin – HFC Zrinjski , SD „Dalibor Perković- Dali „ u 17:30 sati, Anel Puce i Anis Kalajdžić oba Mostar, Armin Ćerić (Čapljina ).

Mostar : HMNK Rudnik – MNK Seljak, SD „Bijeli Brijeg“ u 19:00 sati, Ante Padro (Livno) i Elmedin Padalović (But. Polje – Konjic), Josip Lozančić (Livno) .

Slobodna ekipa, MNK Mostarske kiše .

Ismet Nimanović

By nk 1

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *