KonjicSport

Futsaleri Hercegovine slavili u Konjicu

U 6.kolu Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine u Sportskoj dvorani Konjic igrale su ekipe FK Konjic i MNK Hercegovina, a rezultat je bio 3:6 u korist gostiju iz Širokog Brijega.

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan gol, i to u 12. minutu kada je Hercegovinu do prednosti doveo Zvonimir Ćavar. U drugom poluvremenu postignuto je čak osam golova, na 0:2 gosti iz Širokog Brijega povećavaju u 22.minuti preko Ante Grbešića, da bi u 24. minutu poveli sa 0:3, a strijelac je Edi Marić jedan od najboljih aktera utakmice.

Sa dva brza gola Josipa Bilića za samo dva minuta u 26. i 27.minuti Konjic je smanjio zaostatak na 2:3, da bi minut kasnije Čavar svojim drugim golom povečao na 2:4, potom Grbešić u 30.minuti postiže svoj drugi gol i povećava na 2:5, a u 35.minuti gol je postigao i Anđel Čolak i rezultat je 2:6.

Do kraja su domaći smanjili na konačnih 3:6, a gol je postigao Faris Bajramović u 36.minuti.