2. liga FBiH, grupa Jug: Derbi u Neumu, gostuje Posušje, Klis ugoščuje Kamešnicu

U subotu i nedjelju igraju se utakmice 14. pretposljednjeg kola jesenjeg dijela prvenstva Druge lige FBiH, grupa " Jug " .

U Neumu se igra derbi kola između trećeplasirane ekipe Neuma, 39 bodova i ekipe Posušja koja je na 1. mjestu sa 31. bodom koliko ima i Klis iz Buturović Polja. Posušaci očekuju povoljan rezultat, dok Neumljani imaju puno motiva da savladaju svoje rivale, što ovu utakmici čini veoma interesantnom u kojoj se očekuje više borbenosti, dobrih potaza, puno golova i fer igra koju sudi Mostarac Anel Puce.

Klis će na svom travnjaku ugostiti ekipu Kamešnice, puleni trenera Nedima Kudre, naravno očekuju 11 pobjedu uoči velikog duela u posljednjem kolu jeseni u Posušju .

Derbi začelja se igra u Mostaru gdje domaći Branitelj koji je prikovan za posljednje mjesto ugoščuje ekipu Stoca, Turbina na svom stadionu očekuje tri boda u duelu sa Slogom iz Gornjeg Vakufa / Uskoplja, kao i Troglav 1918 u domaćem susretu sa Ramom.

Grude će ugostiti ekipu Brotnjo Čitluka, Gruđani se nadaju trećoj ovosezonskpj pobjedi, ali će se pitati i Čitlućani .

Zanimljivo će biti i u Bjelom Polju gdje devetoplasirani domači sastav, Bjelopoljac, 16 bodova dočekuje šestoplasiranu ekipu Tomislava koja ima dva boda više od domaće ekipe .

 

Subota, 09. novembar u 13:30 sati ,

Jablanica : Turbina - Sloga , glavni sudija : Oliver Kožul (Široki Brijeg) , pomoćnici:
Emil Husković (Mostar) i Darijo Lovrić (Široki Brijeg), delegat: Darko Obradović (Stolac) .

Nedjelja, 10. novembar u 13;30 sati,

Mostar : Branitelj - Stolac , Sehmin Hakalović (Konjic), Andrija Dolić (Prozor / Rama) i
Said Hakalović (Konjic), Marinko Jelić (Široki Brijeg) .

Grude : Grude - Brotnjo Čitluk , Ivan Jurić (Tomislavgrad), Antonio Čačija (Livno) i Mario Tomić (Tomisalvgrad) , Anđelko Deljak (Glamoč) .

Buturović Polje : Klis - Kamešnica , Sandi Ljevo, Aldin Žetica i Anis Kalajdžić svi Mostar, Boro Posavac (Gornji Vakuf / Uskoplje) .

Neum : Neum - Posušje , Anel Puce (Mostar), Tomislav Pušić (Mostar) i Antonio Marčinko (Čitluk), Tomislav Čuić (Tomislavgrad) .

Bijelo Polje : Bjelopoljac - Tomislav , Elmedin Padalović (Konjic), Adis Šabanović i
Marko Blažević oba Mostar, Nedžad Pehilj (Stolac) .

Livno : Troglav 1918 - Rama , Drago Tabak, Luka Papac i Robert Tomić svi Tomislavgrad, Ivo Karačić (Biletić Polje) .

Slobodna ekipa, Ljubuški .



Ismet Nimanović

ocijeni
(0 glasova)