DruštvoHercegovinaMagazinVijesti

U Mostaru motocikl sletio sa ceste, vozača i suvozača odvezla Hitna pomoć

Dvije osobe odvezlo je vozilo Hitne pomoći u Mostaru nakon saobraćajne nesreća koja se u 17 sati dogodila na Magistralnom putu M1-7, naselje Željuša, potvrdio je za Faktor dežurni operativni u MUP-u Hercegopvačko-neretvanskog kantona (HNK).

Prema njegovim riječima, do nesreće je došlo nakon što je motocikl sletio sa ceste.

– Tom prilikom motociklist i njegov suvozač zadobili su povrede, pa su odvezeni vozilom Hitne pomoći. Do ovog trenutka ne znamo u kakvom su stanju i u koju su zdravstvenu ustanovu povrijeđeni prevezeni – naveo je dežurni operativni u MUP-u HNK.

Na ovoj dionici saobraćaj se odvija usporeno, a uviđaj bi uskoro trebao početi.

faktor.ba

Slični članci

Back to top button