BiHSportVijesti

Počele pripreme za Mundijal: Barbarez odradio prvi trening sa 15 igrača

Zmajevi su danas odradili prvi trening u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo.

Selektor Sergej Barbarez na raspolaganju je imao 15 igrača: Nikolu Vasilja, Osmana Hadžikića, Nikolu Katića, Amara Dedića, Nihada Mujakića, Dennisa Hadžikadunića, Dženisa Burnića, Arjana Malića, Benjamina Tahirovića, Ivana Bašića, Kerima Alajbegovića, Ermina Mahmića, Armina Gigovića, Esmira Bajraktarevića i kapitena Edina Džeku.



Ostali igrači, koji ovog vikenda imaju obaveze u svojim klubovima i čija prvenstva još nisu završena, u bazu “Zmajeva” će doći do ponedjeljka, saopćeno je iz Fudbalskog/nogometnog saveza Bosne i Hercegovine.

Slični članci

Back to top button