Širom Hrvatske danas se slavi završetak srednje škole.
Maturanti zagrebačkih srednjih škola okupili su se na Trgu bana Josipa Jelačića, odakle će su se u 12 sati u povorci uputili prema Bundeku. Skupina maturanata u jednom je trenutku povela skandiranje “Ajmo, ajmo, ustaše”, piše Index.hr.
Index je objavio i video tog skandiranja koji možete pogledati ovdje.



