DruštvoKulturaMagazinObrazovanjeSvijetVijesti

Maturanti u Zagrebu skandirali “Hajmo, hajmo, ustaše”

Širom Hrvatske danas se slavi završetak srednje škole.

Maturanti zagrebačkih srednjih škola okupili su se na Trgu bana Josipa Jelačića, odakle će su se u 12 sati u povorci uputili prema Bundeku. Skupina maturanata u jednom je trenutku povela skandiranje “Ajmo, ajmo, ustaše”, piše Index.hr. 

Index je objavio i video tog skandiranja koji možete pogledati ovdje. 

Slični članci

Back to top button