Na autoputu A1 iz pravca Sarajeva prema Konjicu, u nedjelju 17. maja došlo je do saobraćajne nesreće na naplatnoj kućici, što je izazvalo formiranje veće kolone vozila i zastoje u saobraćaju.
Operativnom centru MUP-a KS u trenutku provjere slučaj još nije zvanično prijavljen, niti su imali detaljne informacije o eventualnim povrijeđenim osobama ili obimu štete.



