BiHSportVijesti

Futsaleri Željezničara novi članovi elite bh. futsala

MNK Čulin Mlin – FK Futsal Željezničara 7:2 (4:1)

Livno : MNK Čulin Mlin – FK Futsal Željezničar 7:2 (4:1) ( Maleta 4 ‘ 14 ‘ Duvnjak 8 ‘ 15 ‘ Bagarić 33 ‘ Demiirović 33 ‘ (AG), Badrov (38) / Karić 5 ‘ Radmilović 37 ‘), SD „Dalibor Perković – Dali „, Prvi sudija : Read Mehanović (Tuzla), Drugi sudija : Muriz Mehanović (Lukavac), Treći sudija : Marko Sesar (Mostar), Delegat : Armin Ćerić (Čapljina), Posmatrač suđenja : Semir Kaplan (Stolac) . Žuti Kartoni : Bandov , Maleta (MNK Čulin Mlin), Demirović, Karić (FK Futsal Željezničar) .

MNK Čulin Mlin : Badrov, Dvvnjak, Maleta, Vukoja, Bagarić, Ramić, Delić, Križan, Čalija, Džebo, Pidro, Gekić. Trener : Boro Matan .

FK Futsal Željezničar : Delihasanović, Hota, Đuderija, Demirović, Radmilović, Tabaković, Karić, Balaš, Zeba, Pljevljak, Trnka, Pašukan, Hajdarević, Bašović. Trener : Muris Krka .

U Livnu je odigran revanš susret doigravanja za ulazak u Premijer futsal ligu Bosne i Hercegovine, prvi susret u Sarajevu je pripao FK Futsal Željezničaru 8:2, dok je Čulin Mlin pred svojim navjičačima slavio 7:2 i sa ukupnim rezultatom 10:9 futsaleri Želje su novi članovi Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine

U prvom poluvremenu domaći su imali prednost 4:1, po dva gola su postigli Maleta i Duvnjak, za Futsal Želju, Karić.

U drugom dijelu utakmica je bila tvrda, u 33 minuti Bagariić povečava na 5:1,Demirović postiše šesti gol (autogol), 6:1, Alen Radmilović minuti kasnije smanjuJe na 6:2, a Badrov postavlja konačnih 7:2 za veliko slavlje gOstiju u ulazak u Premijer futsal ligu BiH .