BiHKonjicSport

Igman razbio Posušje

Igman je na Gradskom stadionu u Konjicu u 24. kolu Premijer lige BiH ubjedljivo savladao Posušje sa 3:0.

Konjičani su bili bolja ekipa tokom cijelog toka meča, prosto su igrom razbili goste iz Posušja. Mirsad Ramić je u 33. minuti na asistenciju Drljevića doveo Igman u vodstvo. U drugom poluvremenu domaći su zaigrali još bolje, a Jakupović je u 78 minuti na asistenciju Ramića povećao prednost domaćih, da bi konačnih 3:0 postavio Hrelja u 91. minuti utakmice.

Igman je nakon ove pobjede na 10. mjestu sa 24 boda, dok je Posušje na 11. mjestusa istim brojem bodova. U narednom kolu Igman će gostovati Širokom Brijegu.

Zrinjski je nastavio sa dobrim igrama i u derbi meču 24. kola Premijer lige BiH savladao Široki Brijeg rezultatom 3:1.

Leotar je u Trebinju pobijedio Želju rezultatom 1:0.