KonjicSportVijesti

Pobjeda FC Mostar protiv FK Konjic

U okviru 7.kola Premijer futsal lige BiH u utakmici koja je odigrana u dvorani USRC “Midhat Hujdur – Hujka” Mostar, ekipa FC Mostar SG je rezultatom 7:3 savladala Futsal klub Konjic.

U prvom poluvremenu vodila se ravnopravna borba, u veoma kvalitetnoj utakmici postignuto je šest golova, rezultat je bio 3:3. U drugom poluvremenu domaći Mostar, aktuelni prvak BiH zaigrao je bolje, postigao četiri gola, gosti iz Konjica nisu uspjeli savladati golmana domaćina, tako da je krajni rezultat meča bio 7:3 za FC Mostar.

Nakon sedam odigranih kola Mostarci se nalaze na prvom  mjestu sa 19 osvojenih bodova, uz šest pobjeda i jedan remi, dok se Konjičani nalaze na devetoj poziciji sa četiri osvojena boda, uz jednu pobjedu, jedan remi i pet poraza.

U narednom 8.kolu FK Konjic je domaćini ekipi Bosna Kompred iz Tuzle.